PURINA DOG CHOW Adult Sensitive

Nowy produkt

kompletna i zbilansowana karma z łososiem i ryżem dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Purina Dog Chow Adult Sensitive to kompletna i zbilansowana sucha karma z łososiem i ryżem dla dorosłych, bardziej wrażliwych psów.Nie zawiera pszenicy, wołowiny oraz produktów pochodzenia mlecznego.

 

Charakterystyka:

 

Psy wykazują tendencję do szybkiego zjadania posiłku, co czasami wywołuje zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego oraz przyczynia się do wchłaniania mniejszej ilości składników odżywczych. Dog Chow zawiera granulki standardowej wielkości pomieszane z większymi, pięciokątnymi granulkami, które skłaniają psa do dłuższego gryzienia karmy. Z badań wynika, że psy nie połykają większych pięciokątnych granulek w całości. Jedzą je wolniej i ostrożniej w porównaniu z granulkami o standardowych rozmiarach. Wykazano, że dłuższe rozdrabnianie pokarmu sprzyja prawidłowemu trawieniu, 
zwiększa przyjemność towarzyszącą posiłkowi i zapobiega przejedzeniu.

• Kości, stawy i zęby: zawiera właściwy stosunek wapnia do fosforu, witaminy D i białka, zapewniający prawidłowy rozwój kości, stawów i zębów u szczeniąt.
• Odporność: Receptury DOG CHOW zawierają witaminy C i E, które działają jako antyoksydanty, zwalczają wolne rodniki i pomagają utrzymać silną naturalna obronę organizmu.
• Skóra i sierść: Karma DOG CHOW Sensitive zawiera pochodzące z naturalnego źródła nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3&6 oraz witaminę A, pomagające utrzymać zdrową skórę i błyszczącą sierś

 

Składniki:zboża (min. 4% pełnoziarnistych zbóż, min. 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 14% mięsa, min. 4% łososia), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), warzywa (min. 0,5% cykorii), składniki mineralne.

Opinie

Napisz opinię

PURINA DOG CHOW Adult Sensitive

PURINA DOG CHOW Adult Sensitive

kompletna i zbilansowana karma z łososiem i ryżem dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym