BOSCH Adult Active

Nowy produkt

smaczna i odżywcza sucha karma dla psów o wzmożonej sktywnosci fizycznej i sportowej oraz dla psów pracujacych

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Psy dorosłe w zależności od trybu życia i rasy mają inne wymagania żywieniowe. Bosch przygotował dla psów dorosłych cztery rodzaje karmy, sporządzone w oparciu o starannie dobrane składniki, które pozwalają dorosłym psom zachować zdrowie i otrzymać właściwą dawkę energii. Specjalne dodatki dbają o zdrowie zębów i stawów, wzmacniają system odpornościowy i neutralizują wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia.

 

Active
dla dorosłych psów o wzmożonej sktywnosci fizycznej i sportowej oraz dla psów pracujacych

Active jest idealna dla psów, od których wymaga się szczególnych osiągnięć, podczas sportu i zabawy, a także w obowiązkach stróżowania i ochrony. Active jest szczególnie popularna również w hodowlach. Ta pełnowartościowa karma sprosta podwyższonemu zapotrzebowaniu psów na energie, bez zbędnego obciażania ich organizmu. Dodatkowo jest karmą wyjątkowo smaczną, jest dobrze trawiona i pożywna.

 

Skład: sproszkowane mięso drobiowe, jęczmień, kukurydza, mąka pszenna, tłuszcz zwierzęcy, sproszkowane mięso, otręby pszenne, pszenica, hydrolizat mięsa, sproszkowana ryba, pulpa buraczana (bez cukru), groch, skwarki (suszone), drożdże (suszone), chlorek sodu, chlorek potasu, sproszkowane małże (min. 0,1%), sproszkowana cykoria

Udział mięsa lub udział białka pochodzenia zwierzęcego: min. 23 % (na sucho),

udział białka pochodzenia zwierzęcego łącznie: min. 70% 

Opinie

Napisz opinię

BOSCH Adult Active

BOSCH Adult Active

smaczna i odżywcza sucha karma dla psów o wzmożonej sktywnosci fizycznej i sportowej oraz dla psów pracujacych