BOSCH Adult Lamb & Rice

Nowy produkt

smaczna i odżywcza sucha karma dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Psy dorosłe w zależności od trybu życia i rasy mają inne wymagania żywieniowe. Bosch przygotował dla psów dorosłych cztery rodzaje karmy, sporządzone w oparciu o starannie dobrane składniki, które pozwalają dorosłym psom zachować zdrowie i otrzymać właściwą dawkę energii. Specjalne dodatki dbają o zdrowie zębów i stawów, wzmacniają system odpornościowy i neutralizują wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia.

 

Adult Lamb & Rice
dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym

Adult Lamb & Rice w swoim szczególnym składzie wykorzystuje pozytywne właściwości białka jagnięcego i wysoką strawność ryżu. Zawartość białek i energii została tak dobrana, aby w połaczeniu z zawartymi w karmie ekstraktami z muszli zapobiegać nadwadze i działać ochronnie na stawy.
Adult Lamb & Rice zawiera dodatkowo orkisz, specjany gatunek bardzo zdrowej i hypoalergicznej pszenicy, co sprawia, że jest odpowiedną karmą także dla wrażliwych psów.

 

Skład: sproszkowane mięso drobiowe, jęczmień, kukurydza, mąka pszenna, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, sproszkowana jagnięcina (min. 5%), ryż (min. 5%). otręby pszenne, hydrolizat mięsa, sproszkowana ryba, pulpa buraczana (bez cukru), drożdże (suszone), groch, chlorek sodu, sproszkowane małże (min. 0,1%), chlorek potasu, sproszkowana cykoria

Opinie

Napisz opinię

BOSCH Adult Lamb & Rice

BOSCH Adult Lamb & Rice

smaczna i odżywcza sucha karma dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym