BOSCH Adult Mini Geflugel & Dinkel

Nowy produkt

smaczna i odżywcza sucha karma dla dorosłych psów małych ras o normalnej aktywności ruchowej z drobiem i orkiszem

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Psy dorosłe w zależności od trybu życia i rasy mają inne wymagania żywieniowe. Bosch przygotował dla psów dorosłych cztery rodzaje karmy, sporządzone w oparciu o starannie dobrane składniki, które pozwalają dorosłym psom zachować zdrowie i otrzymać właściwą dawkę energii. Specjalne dodatki dbają o zdrowie zębów i stawów, wzmacniają system odpornościowy i neutralizują wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia.

 

Adult Mini Geflugel & Dinkel
dla dorosłuch psów małych ras

Adult Mini Geflugel & Dinkel o karma stworzona z myślą o dorosłych psach małych ras, które są bardzo często wybredne w doborze pokarmu. Bosch Adult Mini, drób i orkisz odpowiada idealnie potrzebom energetycznym tej wyjątkowo żywotnej grupy psów. Ta optymalnie zbilansowana, posiadająca niepowtarzalny smak karma wzmacnia zdrową kondycję psiego organizmu. Forma krokietów jest wielkością idealnie dopasowana do zgryzu psów małych ras. Bosch Adult Mini, drób i orkisz zawiera wartościowe składniki takie jak orkisz, drób i jajko, dzięki czemu nadaje się nie tylko dla wrażliwych na pokarm psów, ale ze względu na swój wyjątkowo pyszny smak jest uwielbiana nawet przez największych smakoszy.

 

Skład: sproszkowane mięso drobiowe (min. 21,5 %), jęczmień, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, orkisz (min. 6 %), jajko w proszku, sproszkowane mięso, hydrolizat mięsa, otręby pszenne, sproszkowana ryba, pulpa buraczana (bez cukru), siemię lniane, groch, drożdże (suszone), chlorek sodu, chlorek potasu, sproszkowane małże (min. 0,1 %), sproszkowana cykoria

Udział mięsa lub udział białka pochodzenia zwierzęcego: min. 30 % (na sucho),

udział białka pochodzenia zwierzęcego łącznie: min. 71 % 


Opinie

Napisz opinię

BOSCH Adult Mini Geflugel & Dinkel

BOSCH Adult Mini Geflugel & Dinkel

smaczna i odżywcza sucha karma dla dorosłych psów małych ras o normalnej aktywności ruchowej z drobiem i orkiszem