ACANA DOG Adult

Nowy produkt

wyjątkowo bogata w białko zwierzęce sucha karma dla wszystkich psów powyżej 1 roku życia z mięsem kurczaka i łososia

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ADULT DOG - karma dla dorosłych psów 

PRZEZNACZONA DLA DOROSŁYCH PSÓW O UMIARKOWANEJ AKTYWNOŚCI, ZAPEWNIA PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE UKŁADU POKARMOWEGO, UTRZYMANIE OPTYMALNEJ MASY CIAŁA ORAZ ZDROWA SKÓRĘ I LŚNIĄCĄ SIERŚĆ.

Duża zawartość białka i niewielka węglowodanów idealnie odzwierciedla naturalna dietę psa. ACANA ADULT DOG przygotowana jest z najlepszych mięsnych składników (55%) – świeży kurczak i całe jaja z lokalnych farm oraz świeży łosoś z zimnych wód Pacyfiku - które są dostarczane Z NASZEGO REGIONU, ŚWIEŻE KAŻDEGO DNIA. Nigdy nie używamy składników mrożonych czy w inny sposób konserwowanych.
ACANA nie zawiera żyta, pszenicy, kukurydzy i glutenu – składników, które często wywołują problemy trawienne. Zamiast nich zawiera owoce, warzywa i parowany owies – który pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi i jest ubogi w cukry proste, które prowadza do nadwagi. Świeży łosoś jest wybornym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (DHA, EPA), które wzmacniają odporność oraz zapewniają zdrowa skórę i lśniącą sierść - Twój pies będzie wyglądał jak symbol zdrowia. Morskie wodorosty i zioła pomagają w eliminowaniu toksyn z organizmu oraz dostarczają naturalnych antyoksydantów oraz związków chemicznych, które usprawniają metabolizm.
Wysokiej klasy ACANA jest przygotowywana w naszej fabryce położonej w słonecznej Albercie z najlepszych i najświeższych składników pochodzących z zachodniej Kanady. 

 


Opinie

Napisz opinię

ACANA DOG Adult

ACANA DOG Adult

wyjątkowo bogata w białko zwierzęce sucha karma dla wszystkich psów powyżej 1 roku życia z mięsem kurczaka i łososia