BEAPHAR Duo malt paste 100g

Nowy produkt

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla kota. Preparat przeciw tworzeniu się złogów sierści w przewodzie pokarmowym u kotów.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Duo Malt pasta ma podwójne działanie: w pierwszej fazie minimalizuje proces kształtowania się zalegającej sierści w zbite formacje, w drugiej gwarantuje właściwy jej przepływ w przewodzie pokarmowym. Działanie Duo Malt pasty: I faza (kolor pasty - ciemny brąz) Składnikiem podstawowym jest znaczna ilość słodu, który spulchnia złogi sierści w żołądku kota i zabezpiecza przed jej nadmiernym gromadzeniem się w przewodzie pokarmowym. Dodatek karmelu wspomaga działanie słodu i podnosi walory smakowe preparatu. II faza (kolor pasty – jasny brąz) Składnikiem podstawowym jest BIO – MOS. Jest to komponent uzyskiwany z naturalnych drożdży, pobudza wzrost i aktywność pozytywnych bakterii w jelicie pokarmowym.

Zdrowa flora jelitowa zapewnia:

• lepsze trawienie

• większą odporność organizmu
• ograniczenie rozwoju patogennych bakterii w przewodzie pokarmowym


Duo Malt pasta chroni przed problemami układu pokarmowego i gwarantuje łagodny przepływ złogów sierści w żołądku i jelitach.


Dawkowanie: Koty długowłose: dziennie aplikować 6 cm Duo Malt pasty w połaczeniu z pożywieniem lub bezpośrednio z tuby. Koty krótkowłose: dziennie aplikować 4 cm Duo Malt pasty w połączeniu z pożywieniem lub bezpośrednio z tuby. Należy zapewnić zwierzęciu dostęp do świeżej, czystej wody.

Skład:

Oleje i tłuszcze, Mleko i produkty pochodne mleka, Produkty pochodzenia roślinnego (Malt extract 11.9%, MOS 10,000 mg/kg), Drożdże. Składniki analityczne: Białko surowe 12%, Włókno surowe 0.1%, Oleje i tłuszcze surowe 51.6%, Popiół surowy 3.4%, Wilgoć 3.3%, WapńObjętość: 100g 

Opinie

Napisz opinię

BEAPHAR Duo malt paste 100g

BEAPHAR Duo malt paste 100g

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla kota. Preparat przeciw tworzeniu się złogów sierści w przewodzie pokarmowym u kotów.