ROYAL CANIN Pure Feline n. 2 Slimness

Nowy produkt

karma dla kotów sprzyjająca utrzymaniu smukłej sylwetki

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wysoka zawartość białka i włókna pokarmowego oraz obniżony poziom energii, sprzyjają utrzymaniu smukłej sylwetki kota i zachowaniu jego naturalnej elegancji.

Karma Pure Feline n.02 Smukła sylwetka jest bogata w mięso z drobiu, stanowiące główne źródło białek zwierzęcych. Mięso z drobiu dostarcza niezbędnych aminokwasów oraz zapewnia wysoki poziom białka w karmie (42%).Łuski i nasiona psylium - nierozpuszczalne włókno (pektyny i śluzy), otrzymywane z jabłek i nasion psyllium ogranicza uczucie głodu, natomiast otręby pszenne regulują pasaż jelitowy.

Pektyny z jabłek - nierozpuszczalne włókno (pektyny i śluzy), otrzymywane z jabłek i nasion psyllium ogranicza uczucie głodu, natomiast otręby pszenne regulują pasaż jelitowy.

 

Składniki: 

suszone mięso drobiowe, pszenica, gluten pszenny, kukurydza, gluten kukurydziany, jęczmień, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, pulpa z cykorii, włókno roślinne, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, łupiny i nasiona psyllium (0.5%), włókno z jabłka (0.5%).

 

Dostępne opakowania: 0,3kg, 1,5kg, 3kg

Opinie

Napisz opinię

ROYAL CANIN Pure Feline n. 2 Slimness

ROYAL CANIN Pure Feline n. 2 Slimness

karma dla kotów sprzyjająca utrzymaniu smukłej sylwetki