ROYAL CANIN Pure Feline n. 1 Beauty

Nowy produkt

karma dla kotów odżywiająca skórę i sierść

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Karma PureFeline n. 01 Piękna sierść jest bogata w mięso z drobiu, stanowiące główne źródło białek zwierzęcych. Kwasy tłuszczowe zapewniają skórze elastyczność, a sierści połysk.

Skóra i sierść podlegają ciągłemu procesowi odnowy, zużywając dużą cześć dziennej dawki białka w karmie. Największe znaczenie mają tu niezbędne aminokwasy siarkowe: metionina i cysteina, konieczne do procesu wzrostu włosa.Olej z ogórecznika - niezbędne kwasy tłuszczowe (Omega 3 i Omega 6) dostarczane przez siemię lniane i olej z ogórecznika, w połączeniu z polifenolami pochodzącymi z nasion winogron, sprzyjają zdrowiu skóry oraz lśniącej i miękkiej sierści.

Siemię lniane - niezbędne kwasy tłuszczowe (Omega 3 i Omega 6) dostarczane przez siemię lniane i olej z ogórecznika, w połączeniu z polifenolami pochodzącymi z nasion winogron, sprzyjają zdrowiu skóry oraz lśniącej i miękkiej sierści.

 

Składniki: 

suszone mięso drobiowe, ryż, łuskane ziarno owsa, pszenica, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten pszenny, drożdże, pulpa z cykorii, włókno roślinne, olej rybny, olej sojowy, ziarna lnu (źródło kwasów tluszzowych omega 3) (1%), sole mineralne, proszek jajeczny, olej z ogórecznika (1%).

 

Dostępne opakowania: 0,3kg, 1,5kg, 3kg

Opinie

Napisz opinię

ROYAL CANIN Pure Feline n. 1 Beauty

ROYAL CANIN Pure Feline n. 1 Beauty

karma dla kotów odżywiająca skórę i sierść