FELIX Puszka 400g w galarecie

Nowy produkt

pełnowartościowe, smaczne kawałki mięsa lub ryby w pysznej galarecie w róźnych smakach, dla kotów dorosłych

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kawałki mięsa lub ryby w soczystej i smakowitej galarecie o róznych smakach: pomidorowej, serowej, pieczarkowej, marchewkowej i o smaku dziczyzny. Przygotowane według sprawdzonej receptury. 

Felix jest pełnowartościową karmą zawierającą dwa rodzaje chudego mięsa lub ryby. Smak na pewno zadowoli nawet najbardziej wybredne koty.

Felix zawiera sprawdzone, wysokiej jakosci surowce, które zapewniają zdrowie Twojego pupila.

 

Indyk i kurczak w galarecie pomidorowej:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (min. 4% indyka i min 4% kurczaka), ryba i rybne produkty uboczne, warzywa (min. 4% pomidorów w galaretce), roślinnne produkty uboczne, minerały, cukier.
Kurczak i indyk w galarecie serowej:
mięso i produkty pochodzenia mięsnego (indyk min. 4%, kurczak min. 4%), ryby i produkty pochodzenia rybnego, produkty pochodzenia roślinnego, jaja i pochodne jaj, mleko i produkty mleczne (min. 1% sera w galaretce), składniki mineralne.
Wątróbka i cielęcina w galaretce pieczarkowej:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (min. 4% wątróbki, min 4% cielęciny), ryba i rybne produkty uboczne, warzywa (min. 4% pieczarek w galaretce), roślinne produkty uboczne, minerały.
Watróbka z drobiem w galaretce o smaku dziczyzny:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (min. 4% drobiu, min 4% wątróbki i min 4% dziczyzny w galaretce), ryba i rybne produkty uboczne, roślinnne produkty uboczne, minerały, cukier.
Wołowina z drobiem w galaretce marchewkowej:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (min. 4% wołowiny, min 4% drobiu), ryba i rybne produkty uboczne, warzywa (min. 4% marchewki w galaretce), roślinne produkty uboczne, minerały.
Produkt oryginalny, wyprodukowany na rynek niemiecki.

Opinie

Napisz opinię

FELIX Puszka 400g w galarecie

FELIX Puszka 400g w galarecie

pełnowartościowe, smaczne kawałki mięsa lub ryby w pysznej galarecie w róźnych smakach, dla kotów dorosłych