ANIMONDA Carny Senior 200g puszka

Nowy produkt

delikatne czyste mięso w sosie dla kotów starszych, różne smaki

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Animonda używa do produkcji CARNY – soczystych, świeżo przyrządzonych kawałków – wyłącznie wyselekcjonowanych gatunków mięsa najwyższej jakości. Zapewnia to naturalny, prawdziwie mięsny smak, który tak bardzo przemawia do kotów. Nie zawiera soi, sztucznych barwników i konserwantów, jak również genetycznie modyfikowanych składników. 
Użycie świeżego mięsa oznacza zachowanie jego struktury w dużym stopniu. Doskonale widoczne kawałki mięsa są tego najlepszym dowodem. Smak również jest prawdziwy. Składniki mięsne są opisane wprost – to co znajduje się w składzie jest także wewnątrz opakowania. Zawiera ANI-Protect - kombinację różnych przeciwutleniaczy. Chroni system immunologiczny i wzmacnia odporność. CARNY towarzyszy twojemu kotu przez całe życie.

Oferuje czyste, łatwe do przeżucia mięso dla starszych kotów, od 7 roku życia. Opracowany specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych starszych kotów (zredukowana zawartość fosforu).

Kurczak + serMięso i zwierzęce produkty uboczne: 85 % wołowiny, 13 % kurczaka, mleko i pochodne mleka: 4 % ser, substancje mineralne.
Wołowina + serca indykaMięso i zwierzęce produkty uboczne: 83 % wołowiny, 15 % serca indyka , substancje mineralne.

Opinie

Napisz opinię

ANIMONDA Carny Senior 200g puszka

ANIMONDA Carny Senior 200g puszka

delikatne czyste mięso w sosie dla kotów starszych, różne smaki