BOZITA z królikiem 370g

Nowy produkt

Smaczne kawałeczki świeżego mięsa w galaretce, przygotowane specjalnie dla kotów.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Świeże mięso stosowane do produkcji podlega ścisłej kontroli jakości. Zawarte w pokarmie naturalne witaminy A, B, D i  tauryna gwarantują prawidłowe i zdrowe funkcjonowanie organizmu.

Omega-3 (Niezbędny Nienasycony Kwas Tłuszczowy) zawarty w karmie zapewnia doskonały stan skóry oraz piękny i zdrowy wygląd sierści. Witaminy C i E – źródło naturalnych przeciwutleniaczy i wzmacniacze systemu immunologicznego - pomagają zachować na długo zdrowie i witalność.

Produkt bez dodatku soi, zbóż i sztucznych środków konserwujących.

Zawartość tłuszczu – tylko 4 %.

 

BOZITA zapakowana jest w TETRA RECART – wygodne, ekologiczne, lekkie opakowanie do kilkakrotnego otwierania i zamykania.  Po otwarciu pozostaje szczelne, dzięki temu karma pozostanie świeża dopóki nie zostanie do końca zużyta. Karmę można przechowywać w lodówce razem z innymi produktami bez ryzyka “przejścia zapachów”. Po otwarciu przechowywać w temperaturze do +8°C, należy zużyć w ciągu 2 dni.

 

Składniki: 
Mięso z kurczaka, wątróbka, płucka, suszone mięso, mięso z królika (min.4 %), składniki mineralne, jaja, warzywa, cukier (tylko 0,0225 % jako barwnik)

Udział mięsa i składników mięsnych: 93 %

 

Opinie

Napisz opinię

BOZITA z królikiem 370g

BOZITA z królikiem 370g

Smaczne kawałeczki świeżego mięsa w galaretce, przygotowane specjalnie dla kotów.