Lista produktów producenta: Josera

Firma Josera to znany na rynku europejskim niemiecki producent mieszanek mineralnych dla trzody chlewnej i bydła oraz preparatów mlekozastępczych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. 

Funkcjonują tam trzy fabryki:     • Zakład agrarny - zajmujący się produkcją mieszanek mineralno-witaminowych dla trzody chlewnej i bydła, preparatów mlekozastępczych dla cieląt i prosiąt oraz produktów specjalnych  •  Zakład pet food - produkujący suchą karmę dla psów i kotów  • Zakład Erbacher Dinkel - wytwarzający zdrową żywność dla ludzi


Wysoką pozycję rynkową zawdzięczamy doskonałej jakości produktów i konsekwentnej realizacji misji naszej firmy. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, których stosowanie daje wymierne korzyści użytkownikom. W przypadku hodowców trzody chlewnej i bydła są to dobre wyniki produkcyjne, wysoka zdrowotność zwierząt i najkorzystniejsza relacja nakładów do osiąganych efektów. Dużą wagę przywiązujemy do fachowego doradztwa oferowanego przez naszych współpracowników. Połączenie wiedzy naszych Doradców z zastosowaniem odpowiedniego produktu daje znakomite rezultaty.

W Polsce istniejemy od 1999 roku, kiedy to w miejscowości Wolsztyn w Wielkopolsce powstał polski oddział firmy. Mieszanki mineralne i preparaty mlekozastępcze Josera zyskały uznanie rolników, co miało bezpośredni wpływ na rosnące udziały w rynku. W 2005 roku zapadła decyzja o inwestycji w Polsce. W roku 2009 oddany został do użytku nowoczesny zakład produkcyjny w Nowym Tomyślu, w którym wytwarzane są mieszanki mineralno-witaminowe dla trzody chlewnej i bydła. 
Doświadczenie, stała wysoka jakość, nowoczesne, efektywne rozwiązania oraz przyjazna polityka rynkowa sprawiają, że Joserapowiększa grono odbiorców swoich produktów. Obecnie z zakładów w Nowym Tomyślu i Kleinheubach eksportujemy produkty do kilkudziesięciu krajów. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów