Lista produktów producenta: Beaphar

producent kompletnej gamy produktów dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt domowych

BEAPHAR jest nastawioną na rozwój, produkcję i marketing organizacją wytwarzającą kompletną gamę produktów dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt domowych.


Firma została założona w roku 1943 przez Bernarda Aa i do dnia dzisiejszego jest własnością rodziny.


Dzięki niesamowicie szerokiej ofercie BEAPHAR zajmuje bardzo silną pozycje zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Produkty wytwarzane w Holandii są eksportowane do 86 krajów na całym świecie i dystrybuowane przez wyłącznych importerów. W krajach takich jak: Holandia, Francja, Niemcy, Polska, Wielka Brytania, Belgia, Czechy i Hong Kong, Węgry, SZwajcaria, Włochy, znajdują się filie dystrybucyjne stanowiące współwłasność firmy.


W naszej ofercie znajduje się ponad 800 różnych produktów przeznaczonych do sprzedaży w specjalistycznych sklepach zoologicznych.


W Holandii BEAPHAR jest jedną z pierwszych weterynaryjnych firm farmaceutycznych, nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Zdrowia Publicznego Holandii. GMP (Good Manufacturing Practise – Dobra Praktyka Produkcyjna) oznacza, że wszystkie procesy, które mają miejsce w firmie są kontrolowane przez niezależne instytucje. Dotyczy to wszystkich etapów produkcji. Kontroli podlegają więc zarówno dostawcy surowców, jak i proces przetwarzania  a także konserwacja produktów i ich przechowywanie lub nawet dostarczanie informacji o produkcie.

Możemy być pewni: BEAPHAR jest synonimem NAJWYŻSZEJ  JAKOŚCI.

 


 

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów