Lista produktów producenta: Vitapol

Vitapol szeroki asortyment i wprowadzane na rynek nowości z serii "VITAPOL" plasują nas w ścisłej czołówce producentów pokarmów dla zwierząt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Hobby" należy do największych firm branży zoologicznej w Polsce. Jesteśmy znanym i cenionym producentem pokarmów dla zwierząt domowych "VITAPOL", obecnych na polskim rynku od 1992 roku.


Oferowany szeroki asortyment i wprowadzane na rynek nowości z serii "VITAPOL" plasują nas w ścisłej czołówce producentów pokarmów dla zwierząt. Na terenie Polski od wielu już lat reprezentujemy europejskich liderów w branży zoologicznej i akwarystycznej - "Trixie" oraz największych producentów gryzaków ze skór naturalnych z Dalekiego Wschodu.


Tak bogaty asortyment najlepszej jakości akcesoriów do pielęgnacji i hodowli zwierząt, pokarmów "VITAPOL" są gwarancją zadowolenia naszych klientów. Korzystając z najlepszych wzorców w dziedzinie technologii produkcji, magazynowania i zarządzania, nieustannie doskonalimy jakość naszych wyrobów i usług.
 

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.