Lista produktów producenta: Vetoquinnol Biowet

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. to sprawdzony partner na międzynarodowym rynku medycyny weterynaryjnej.

Znany od lat, należący do liczących się producentów leków iniekcyjnych, infuzyjnych, płynów oralnych, proszków, granulatów, tabletek i dodatków paszowych.

Celem firmy jest poprawa jakości życia ludzi poprzez ochronę zdrowia zwierząt.

Łączymy w sobie tradycję i nowoczesność. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy przez ponad pół wieku działalności i obecnie produkujemy leki według najwyższych europejskich standardów. Jakość naszych produktów została potwierdzona przez AFSSA (Agence Francaise de Securite Sanitaire des Aliments) – Francuską Agencję ds. Bezpieczeństwa Żywności nadaniem certyfikatu GMP (Good Manufacturing Practice) - Dobrej Praktyki Wytwarzania.

Wchodzimy w skład francuskiego koncernu Vetoquinol i dzięki temu jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach. Koncern posiada swoje oddziały w 15 krajach Europy i Ameryki Północnej, a ponadto stworzył sieć 100 dystrybutorów w 60 krajach na całym świecie.


Misją Grupy Vetoquinol jest bycie stabilną międzynarodową firmą farmaceutyczna weterynaryjną, działającą na rzecz ochrony zdrowia oraz dobrobytu zwierząt i ludzi, uznawaną za lidera na rynkach Europy i Ameryki Północnej. 

W Polsce nasze produkty rozprowadzane są przez sieć 11 hurtowni firmowych oraz inne hurtownie leków weterynaryjnych. Stamtąd trafiają do lecznic dla zwierząt, ferm i dużych gospodarstw hodowlanych. Bezpośredni kontakt z klientami utrzymują nasi przedstawiciele regionalni – doświadczeni lekarze weterynarii. Taki system działania zapewnia dbałość o klienta, fachowe doradztwo i kontrolę nad bezpiecznym stosowaniem produktów.

W przyszłość spoglądamy z optymizmem planując dalszą rozbudowę firmy oraz stałe poszerzanie oferty handlowej. Inspiruje nas praktyka kliniczna, ponieważ kierujemy się myślą, że codzienna praca lekarzy weterynarii jest sensem naszych badań. To dla nich opracowujemy wciąż nowe formuły preparatów, a każde podjęte działanie staje się dla nas pasją.Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.