Lista produktów producenta: Geulincx

Geulincx Poland Sp. z o.o. jest producentem i wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Wschodniej, czołowych firm medycyny weterynaryjnej.

Reprezentujemy takie firmy jak Planet IDSupplexan oraz ICF. Tym samym oferujemy innowacyjne preparaty weterynaryjne, środki uzupełniające podstawowe leczenie oraz urządzenia do elektronicznej identyfikacji zwierząt.Nasze produkty zostały stworzone przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się od ponad 25 lat branżą farmaceutyków w weterynarii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości. Znając problemy dzisiejszej medycyny, stworzyliśmy linie produktowe zaspokajające oczekiwania lekarzy weterynarii w bardzo ważnych segmentach tej branży. Geulincx Poland Sp. z o.o. jest również twórcą idei Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL. Baza zrzesza lekarzy weterynarii, którzy przesyłają aktualne dane zwierząt poddanych elektronicznej identyfikacji. Baza od 2007 roku należy do  European Pet Network z siedzibą w Brukseli,  do której systematycznie wysyła zgromadzone dane.


Misją naszej firmy jest stałe dostarczanie naszym klientom najskuteczniejszych rozwiązań dla zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt w oparciu o najnowsze technologie i badania naukowe.


Satysfakcja naszych klientów jest podstawowym wykładnikiem jakości świadczonych przez nas usług. Duży nacisk kładziemy na wykształcenie i profesjonalne przygotowanie naszej kadry. Pozwala nam to analizować i spełniać  stale ewoluujące potrzeby naszych klientów.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów