Lista produktów producenta: Laboratorium DermaPharm

Zwierzęta domowe to nasi Przyjaciele. Mają do nas pełne zaufanie i darzą nas bezgraniczną miłością. Możemy im się odwdzięczyć za to staranną pielęgnacją, zabawą i zaspokajaniem ich wszystkich potrzeb.

Misją firmy DermaPharm jest dostarczanie opiekunom innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych preparatów dla zwierząt. Tworząc i produkując nasze preparaty dbamy o zachowanie zasad, które sobie wyznaczyliśmy:Wysoka jakość


Wiemy, że tworzenie produktów dla zwierząt to poważne zobowiązanie. Dla nas zwierzęta to przyjaciele, a nie obiekt doświadczeń. Zawsze stosujemy w naszych produktach składniki o najwyższej jakości, spełniające obowiązujące normy i standardy. Prowadzimy badania i stale ulepszamy nasze produkty, tak by były bezpieczne dla zwierząt i spełniały oczekiwania właścicieli.


Innowacyjność


Powstanie każdego nowego produktu poprzedzają badania naukowe. Korzystamy z najnowszych zdobyczy wiedzy. Naszym celem jest rozwiązanie rzeczywistego problemu, zaspokojenie prawdziwej potrzeby. Szukamy nowych dróg i rozwiązań - a przede wszystkim słuchamy naszych klientów.


Bezpieczeństwo


Do produkcji używamy tylko sprawdzonych składników. Nie dodajemy barwników, ani zapachów, które mogłyby zwiększać ryzyko uczuleń.


Jawność


Publikujemy składy naszych produktów, ponieważ jesteśmy dumni z opracowanych przez nas receptur.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.